- VICTORINOX

Цена
€2 56 / 5 01 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | полиестер |
| Цвят | червен |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Верижка за почистване |
| Материал | Текстил |
| Устойчиво на съдомиялна | Да |
| Размери | 65 мм |
| Диаметър на брънките (mm) | 4.5 |
| Тегло (g) | 10 |
| Устойчиво на ръжда | Да |
| Приложение | Универсална |
| Тегло | 0.00кг |
Текстилна верижка Victorinox 65 мм, червена
Подредете ключовете си и ги намирайте лесно с тази издръжлива текстилна верижка от Victorinox. Яркочервеният цвят осигурява отлична видимост, а дължината от 65 мм предлага удобен захват.
Ключови Предимства
- Висока видимост — Яркочервеният цвят прави ключовете ви забележими, така че никога няма да ги изгубите в чантата или джоба си.
- Издръжлива конструкция — Изработена от здрав текстилен материал, тази верижка издържа на ежедневно износване.
- Компактен размер — С дължина 65 мм е идеална за лесно боравене, без да е обемиста.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Верижка за ключове |
| Материал | Текстил |
| Дължина | 65 мм |
| Цвят | Червен |
| Марка | Victorinox |
Какво има в кутията
- 1x Текстилна верижка Victorinox 65 мм, червена
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




